www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja

zamow news

Aktualności

Konkurs „Sztafeta pamięci. Losy mojej rodziny w czasie II wojny światowej”

Oddział poznański IPN zaprasza do udziału w IV edycji konkursu. Laureaci mają możliwość uczestniczenia w obchodach 75. rocznicy wyzwolenia obozu KL Mauthausen-Gusen podczas wyjazdu pamięci do Austrii pod hasłem „Polacy w KL Mauthausen-Gusen”. Celem konkursu o symbolicznym tytule „Sztafeta pamięci” jest zachęcenie do rodzinnych dyskusji o historii II wojny światowej i o wplecionych w nią losach przodków. Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Prosimy o przygotowanie prac pisemnych.

2020-01-16 zobacz więcej

Konkurs „Polacy w świecie znani z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej”

Celem Konkursu jest wzbudzenie zainteresowania wśród uczniów historią sławnych Polaków w świecie oraz historią, geografią i kulturą kraju, określonego w temacie na dany rok. Udział w Konkursie daje możliwość rozwijania wrażliwości i kreatywności dzieci i młodzieży poprzez twórczość artystyczną, uwrażliwianie na piękno otaczającego nas świata i różnorodność kulturową oraz zachęcenie ich do samodzielnej pracy przy wykorzystaniu różnorodnych źródeł informacji i technik plastycznych.

2020-01-09 zobacz więcej

Korzenie totalitaryzmu – cykl szkoleń MEN i IPN dla nauczycieli przedmiotów humanistycznych w roku szkolnym 2019/2020

Tegoroczna edycja ogólnopolskiego szkolenia dla nauczycieli organizowanego we wszystkich oddziałach IPN dotyczy genezy i praktyki totalitaryzmu niemieckiego i sowieckiego.  

2020-01-09 zobacz więcej

Izabela Czerniejewska laureatką Złotych Wachlarzy 2019!

Konkurs Złote Wachlarze ma na celu wyróżnienie osoby oraz instytucji, które w szczególny sposób przyczyniają się do: - stymulowania rozwoju społeczno-gospodarczego poprzez migracje,  - budowania dobrych praktyk w zakresie zarządzania migracjami,  - wspierania integracji migrantów w Polsce.  

2019-12-18 zobacz więcej

Zapraszamy na seminarium S24 - Rola nauczyciela opiekuna stażu w świetle nowych wymagań

Zapraszamy opiekunów stażu oraz nauczycieli przygotowujących się do roli opiekuna stażu na szkolenie dotyczące planowania form wsparcia nauczyciela stażysty i kontraktowego  

2019-12-17 zobacz więcej

Zapraszamy na Kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej

Kurs daje możliwość wzięcia udziału w konkursie na stanowisko dyrektora. Planowane terminy zjazdów oraz rejestracja na kurs kwalifikacyjny znajdują się na stronie kursu

2019-12-16 zobacz więcej

Konkurs na recenzje filmu LEGIONY

Producent filmu LEGIONY ogłasza konkurs z nagrodami na recenzję filmu, adresowany do młodzieży. Do udziału w konkursie zaproszeni są uczniowie starszych klas szkół podstawowych i wszystkich klas szkół średnich.

2019-12-13 zobacz więcej

1 2