www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

reforma edukacji

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

www.cyfrowalekcja.pl

czas zawodowców

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

materiały dla dyrektora szkoły, placówki

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

Medioteka Języka Niemieckiego

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Aktualności

Akredytacja dla Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu

Z przyjemnością informujemy, że działania naszego Ośrodka za ostatnie 5 lat zostały bardzo wysoko ocenione przez Komisję Akredytacyjną, powołaną przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty i otrzymaliśmy akredytację na kolejne lata. Będziemy działać dalej!

2020-06-09 zobacz więcej

Jak prowadzić zajęcia wychowania fizycznego w klasach I-III?

Zapraszamy do zapoznania się z opracowaniem na temat prowadzenia lekcji wychowania fizycznego w klasach 1-3 zgodnie z wytycznymi GIS

2020-05-20 zobacz więcej

Wytyczne GIS, MZ i MEN

W związku z poprawą sytuacji epidemicznej w kraju stopniowo uruchamiana jest praca przedszkoli, szkół, poradni psychologiczno-pedagogicznych, schronisk młodzieżowych i innych placówek organizujących zajęcia pozaszkolne, czy możliwość przeprowadzenia egzaminów zewnętrznych.

2020-05-15 zobacz więcej

Program profilaktyczny dot. przeciwdziałania radykalizacji – badanie sondażowe dla nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego planuje przygotowanie i wdrożenie kompleksowego, opartego na naukowej podbudowie, programu profilaktycznego zorientowanego na skuteczne zapobieganie radykalizacji, która wiedzie do dyskryminacji i mowy nienawiści. W związku z tym zapraszamy wszystkich nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych do udziału w ankiecie dotyczącej sytuacji w środowisku szkolnym.

2020-05-14 zobacz więcej

Zapraszamy na Webinaria

Na naszej stronie pojawiają się nowe tematy spotkań on-line dla nauczycieli. Zapraszamy do udziału w najbliższych webinariach. Liczba miejsc ograniczona. Zarejestruj się już dzisiaj!

2020-05-12 zobacz więcej

Konkurs „Będę Biznesmenem – BeBi”

W związku z pandemią COVID-19 i pracą zdalną szkół z informujemy, że zmianom uległy terminy realizacji konkursu „Będę Biznesmenem – BeBi”. Prace konkursowe należy dostarczyć do dnia 28.09.2020r.  W regulaminie konkursu dokonano stosownych  korekt w §3 pkt. 5 i §4 pkt. 3 Za zaistniałe zmiany wszystkich przepraszamy i jednocześnie zachęcamy do tworzenia wspaniałych projektów konkursowych.

2020-05-08 zobacz więcej

Uwaga! Etap wojewódzki Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim!

Z uwagi na pandemię, etap wojewódzki Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim nie odbędzie się, stąd też nie zostaną wyłonieni laureaci. Zgodnie z regulaminem konkursu, wszyscy uczniowie zakwalifikowani do tego etapu otrzymują tytuł finalisty. Informujemy, że na adresy szkół zostały wysłane zaświadczenia dla uczniów. Bardzo prosimy o przekazanie ich uczniom z życzeniami sukcesów w dalszym kształceniu. Mamy nadzieję na realizację konkursu w nowym roku szkolnym.

2020-05-05 zobacz więcej

1 2 3 4