www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

reforma edukacji

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

www.cyfrowalekcja.pl

czas zawodowców

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

materiały dla dyrektora szkoły, placówki

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

Medioteka Języka Niemieckiego

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Archiwum

Europejski Dzień Języków w ODN w Poznaniu

2019-09-16 zobacz więcej

XIII WIELKOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY „II WOJNA ŚWIATOWA ROZPOCZĘŁA SIĘ W POLSCE. KAMPANIA WRZEŚNIOWA 1939 ROKU”

Konkurs skierowany jest do uczniów klas VI, VII, VIII szkół podstawowych. Zachęcamy nauczycieli do przedstawienia swoim uczniom inicjatywy! Tematyka konkursu wpisuje się w przypadającą w bieżącym roku 80. Rocznicę wybuchu II wojny światowej. Zgłoszenia można wysyłać do 7 października 2019 r.  

2019-09-13 zobacz więcej

Ogólnopolski VI Kongres Edukacja i Rozwój

Kongres jest corocznym spotkaniem branżowym integrującym środowisko edukacyjne wokół najważniejszych zagadnień związanych z tworzeniem warunków do wszechstronnego rozwoju jednostek i społeczeństwa. Wydarzenie kierowane jest do dyrektorów, nauczycieli, psychologów, pedagogów oraz przedstawicieli JST.

2019-09-11 zobacz więcej

Narodowe Czytanie „ODN i Przyjaciele” odbyło się 7 września br. w Bramie Poznania ICHOT

Teksty wybranych nowel przeczytali nasi goście, a wśród nich uczniowie, nauczyciele i dyrektorzy wyróżnionych i nagrodzonych szkół w Konkursach o tytuł „Wielkopolski Nauczyciel Roku" i „Wielkopolska Szkoła Roku" oraz goście z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego i Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

2019-09-10 zobacz więcej

Narodowe Czytanie 2019

2019-09-09 zobacz więcej

I Wielkopolski Konkurs Świadomego Obywatelstwa #glosujedecyduje

Celem Konkursu jest między innymi popularyzacja idei aktywnego i świadomego uczestnictwa w życiu publicznym oraz uświadomienie wagi udziału w życiu publicznym każdego obywatela.   Termin składania prac konkursowych został przedłużony do 23 września. Tym samym ogłoszenie listy finalistów nastąpi 27 września. Data finału pozostaje bez zmian 4 października.    

2019-09-09 zobacz więcej

Wyjątkowa konferencja - Tajemnica Tenisa Stołowego Dźwiękowego

Tajemnica tej dyscypliny polega na możliwości skorzystania z niej przez wszystkich, osoby z niepełnosprawnościami narządu wzroku mogą zagrać z osobami sprawnymi. Konferencja odbędzie się w Auli Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, z wykorzystaniem sprzętu audio-optycznego.

2019-09-05 zobacz więcej