www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja

zamow news

Archiwum

Zachęcamy do udziału w VIII edycji projektu Akademia Letnia. Dobry nauczyciel-lepszy uczeń, który stanowi część składową dużego projektu Olimpiada Solidarności.

Wykłady i warsztaty kierowane są do nauczycieli szkół średnich, o profilu humanistycznym, głównie nauczycieli historii i wiedzy o społeczeństwie. Termin realizacji projektu: 30.06-07.07.2019 r. Projekt realizowany będzie w Gdańsku.

2019-04-01 zobacz więcej

Wyniki XI edycji wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim

Decyzją wojewódzkiej komisji konkursowej zostali  wyłonieni laureaci I, II i III miejsca szkół podstawowych, III klasy gimnazjum i szkół ponadpodstawowych.

2019-03-28 zobacz więcej

Uwaga na fałszywe strony do składania e-PIT-ów

Resort Finansów ostrzega przed fałszywymi stronami do składania e-PIT-ów.  

2019-03-27 zobacz więcej

Tu Powstała Polska – Szlak Piastowski. Zacznijmy od początku

V edycja ogólnopolskiego konkursu jest adresowana do dzieci z klas V – VII szkół podstawowych.  Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu i nagraniu reportażu filmowego o historii i nowym przebiegu Szlaku Piastowskiego. Zgłoszenia można przesyłać do 30 kwietnia br.

2019-03-27 zobacz więcej

XI edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z finału, który odbył się 23 marca br. na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu.  

2019-03-25 zobacz więcej

Projekty edukacyjne Multikina

Multikino proponuje niezwykle interesujące projekty edukacyjne.  Polegają one na zbudowaniu wokół starannie wybranego filmu ciekawej propozycji dydaktycznej. W jej skład wchodzą: lekcja filmowa w kinie, projekcja filmu, materiały dla nauczycieli  i spotkania z ekspertami, mającymi związek z tematem wiodącym projektu.

2019-03-21 zobacz więcej

Finał XI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim

23 marca 2019, na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM Poznań ul. Umultowska 87 odbędzie się finał Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim. Rejestracja: nauczyciel potwierdza obecność uczniów

2019-03-20 zobacz więcej