www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

Miejsca Edukacji Bezpośredniej w Wielkopolsce

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Archiwum

Program profilaktyczny dot. przeciwdziałania radykalizacji – badanie sondażowe dla nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego planuje przygotowanie i wdrożenie kompleksowego, opartego na naukowej podbudowie, programu profilaktycznego zorientowanego na skuteczne zapobieganie radykalizacji, która wiedzie do dyskryminacji i mowy nienawiści. W związku z tym zapraszamy wszystkich nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych do udziału w ankiecie dotyczącej sytuacji w środowisku szkolnym.

2020-05-14 zobacz więcej

Zapraszamy na Webinaria

Na naszej stronie pojawiają się nowe tematy spotkań on-line dla nauczycieli. Zapraszamy do udziału w najbliższych webinariach. Liczba miejsc ograniczona. Zarejestruj się już dzisiaj!

2020-05-12 zobacz więcej

Uwaga! Etap wojewódzki Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim!

Z uwagi na pandemię, etap wojewódzki Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim nie odbędzie się, stąd też nie zostaną wyłonieni laureaci. Zgodnie z regulaminem konkursu, wszyscy uczniowie zakwalifikowani do tego etapu otrzymują tytuł finalisty. Informujemy, że na adresy szkół zostały wysłane zaświadczenia dla uczniów. Bardzo prosimy o przekazanie ich uczniom z życzeniami sukcesów w dalszym kształceniu. Mamy nadzieję na realizację konkursu w nowym roku szkolnym.

2020-05-05 zobacz więcej

Zapraszamy do współpracy!

Dyrektor Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu zaprasza wykładowców, ekspertów, trenerów do współpracy w przygotowaniu i realizacji form doskonalenia zawodowego dla nauczycieli, dyrektorów szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2020/21.  

2020-05-04 zobacz więcej

Ankiety badania potrzeb szkoleniowych na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo! Planujemy  już ofertę szkoleniową na rok szkolny 2020/21. Chcemy w niej uwzględnić Państwa potrzeby  i oczekiwania. Prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety, która pomoże nam  kontynuować dobrą współpracę z Państwem.

2020-04-27 zobacz więcej

Życzenia Wielkanocne

2020-04-08 zobacz więcej

Webinaria - nauczanie zdalne

Zapraszamy szkoły do uczestnictwa w webinariach na temat zdalnego nauczania

2020-04-01 zobacz więcej