www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

Miejsca Edukacji Bezpośredniej w Wielkopolsce

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Archiwum

Konkurs na recenzje filmu LEGIONY

Producent filmu LEGIONY ogłasza konkurs z nagrodami na recenzję filmu, adresowany do młodzieży. Do udziału w konkursie zaproszeni są uczniowie starszych klas szkół podstawowych i wszystkich klas szkół średnich.  

2019-12-13 zobacz więcej

III Edycji Konkursu „EduPak Polska”

Zapraszamy do udziału w Ekologicznym Konkursie III edycji EduPak Polska, organizowanym przez Friends of Glass i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu. Mamy wiele nowości oraz nagrody wybierane przez samych Laureatów.

2019-12-13 zobacz więcej

Rozpoczęły się zapisy do VII edycji drużynowego konkursu matematyczno-informatycznego KOALA

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych: dla uczniów klas 7 i 8 SP  oraz dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Udział jest bezpłatny. Rozwiązywanie zadań I etapu rozpocznie się 3 stycznia 2020. Regulamin, zadania treningowe i aktualności znajdują się na stronie konkursu. Zapraszamy do udziału,  

2019-12-11 zobacz więcej

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych

Szanowni Poloniści Szkół Podstawowych,z uwagi na spóźniony termin ogłoszenia Olimpiady Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych Komitet Główny Olimpiady w porozumieniu z MEN organizuje II turę kwalifikacji szkolnych. Pozwala ona na udział tym szkołom, które nie zdążyły przeprowadzić zawodów szkolnych w listopadzie 2019. W związku z powyższym przesunięty został na 25 stycznia termin pisemnych eliminacji okręgowych dla wszystkich uczestników.  

2019-12-10 zobacz więcej

XXIV Spotkanie flażoletowe „Śladami Trzech Króli”

11 stycznia 2019r. o godz. 10:30 w Poznańskiej Bazylice Archikatedralnej odbędzie się XXIV spotkanie flażoletowe „Śladami Trzech Króli”. Serdecznie zapraszamy do udziału! Tradycyjnie, każdy uczestnik spotkania otrzyma bezpłatnie specjalnie wydany na tę okazję śpiewnik z kolędami.

2019-12-09 zobacz więcej

Konkurs informatyczny dla uczniów szkół podstawowych AVATAREK

2019-12-06 zobacz więcej

Pakiet powitalny dla uczniów z doświadczeniem migracji w Twojej szkole - warsztat

Zapraszamy na warsztat poświęcony przygotowaniu pakietu powitalnego dla uczniów z doświadczeniem migracji w Twojej szkole. Pakiet powitalny to pomysł na to, żeby na kilku stronach znalazły się wszystkie najważniejsze informacje dla nowego ucznia (i jego rodzica), którzy przybyli z innego kraju. Uczestnicy otrzymają szablon, na jego podstawie będą mogli przygotować pakiet dla swojej szkoły.

2019-12-02 zobacz więcej