www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Archiwum

I Wielkopolski Konkurs Świadomego Obywatelstwa #glosujedecyduje

Celem Konkursu jest między innymi popularyzacja idei aktywnego i świadomego uczestnictwa w życiu publicznym oraz uświadomienie wagi udziału w życiu publicznym każdego obywatela.   Termin składania prac konkursowych został przedłużony do 23 września. Tym samym ogłoszenie listy finalistów nastąpi 27 września. Data finału pozostaje bez zmian 4 października.    

2019-09-09 zobacz więcej

Wyjątkowa konferencja - Tajemnica Tenisa Stołowego Dźwiękowego

Tajemnica tej dyscypliny polega na możliwości skorzystania z niej przez wszystkich, osoby z niepełnosprawnościami narządu wzroku mogą zagrać z osobami sprawnymi. Konferencja odbędzie się w Auli Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, z wykorzystaniem sprzętu audio-optycznego.

2019-09-05 zobacz więcej

„Się zaczęło w Polsce Piastów” - nowy program edukacyjny

Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie przedstawia nowy program edukacyjny - „Się zaczęło w Polsce Piastów”.  Podczas zajęć dowiemy się, że historia to nie tylko wielkie bitwy i wydarzenia – to przede wszystkim ludzie, którym przyszło żyć w cieniu wielkiej polityki.

2019-09-02 zobacz więcej

EUROPEJSKIE DNI DZIEDZICTWA 2019 „Palatium na celowniku archeologa”

Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa zaprasza grupy szkolne do udziału w niezwykłej lekcji „Palatium na celowniku archeologa”, która prowadzona będzie na terenie wykopalisk „Ekspedycja Palatium. Gniezno 2019” na Wzgórzu Lecha. Zajęcia są bezpłatne i odbywać się będą od 9 do 12 września 2019 r. Obowiązują zapisy.

2019-08-30 zobacz więcej

Szkolenie „Design thinking w edukacji – praktyczne narzędzia do pracy z uczniami”

Fundacja „Szkoła z klasą” organizuje 25 września 2019 r. w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu bezpłatne szkolenie dla nauczycieli pt. Design thinking w edukacji - praktyczne narzędzia do pracy z uczniami. Szczegółowe informacje i formularz zgłoszenia znajdują się na stronie fundacji

2019-08-21 zobacz więcej

Oferta na rok szkolny 2019-2020

2019-08-20 zobacz więcej

Awans zawodowy - podsumowanie i planowanie

Zapraszamy nauczycieli ubiegających się o kolejny stopień awansu zawodowego do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej.

2019-08-20 zobacz więcej