www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

Miejsca Edukacji Bezpośredniej w Wielkopolsce

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Archiwum

XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu im. Eugeniusza Piaseckiego pt.: Lekcja wychowania fizycznego realizująca podstawę programową z wykorzystaniem atrakcyjnych form aktywności fizycznej.

Pracownicy Zakładu Dydaktyki Aktywności Fizycznej Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Konkursie.

2020-02-13 zobacz więcej

Zapraszamy na seminarium: Zrób film, spot filmowy – nagraj zmontuj w aplikacji mobilnej

Celem seminarium jest przygotowanie nauczycieli do wsparcia ich uczniów podczas konkursu filmowego UODO. Na zajęciach uczestnicy zmierzą się z konkretnym zadaniem: nagraniem filmu i spotu. Dowiedzą się o podstawach teoretycznych niezbędnych do nagrania takiego materiału jak i wymaganiach sprzętowych. Zapoznają się m.in. z aplikacją do tworzenia i obróbki materiałów wideo, spróbują stworzyć ciekawy kadr oraz usłyszą jak brzmi ich głos na nagraniu.

2020-02-13 zobacz więcej

Od tablicy do reklamy – jak tworzy się hasła i wizualizacje, które przechodzą do historii? „Krótka historia jednej tablicy” Feliksa Falka w zderzeniu ze współczesną reklamą.

Wydarzenie realizowane w ramach programu Filmoteka Szkolna we współpracy  z Filmoteką Narodową – Instytutem Audiowizualnym przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

2020-02-04 zobacz więcej

Fundacja GPW rozpoczęła realizację nowego, bezpłatnego projektu edukacyjnego dla nauczycieli – „Niebanalnie o giełdzie”

Szkolenie „Niebanalnie o giełdzie” w Poznaniu odbędzie się 15 lutego na Uniwersytecie Ekonomicznym. Adresatami projektu są nauczyciele przedmiotów zawierających treści ekonomiczne (w szczególności: Podstawy przedsiębiorczości, Wiedza o społeczeństwie, Matematyka, Geografia, Historia) nauczający w klasach 7-8 szkoły podstawowej oraz w szkołach ponadpodstawowych.  

2020-01-30 zobacz więcej

Zapraszamy do udziału w konferencji popularno-naukowej „LEPSZA EDUKACJA”

W imieniu organizatorów: Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 6 we Wrześni wraz z Urzędem Miasta i Gminy we Wrześni oraz Starostwem Powiatowym we Wrześni zapraszamy do udziału w konferencji popularno-naukowej „LEPSZA EDUKACJA”

2020-01-30 zobacz więcej

Program Edukacyjny „Twoje dane - Twoja sprawa”: - „W poszukiwaniu naszej prywatności

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych biorących udział w X edycji Programu „Twoje dane Twoja sprawa”. Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do głębszego zainteresowania się problematyką ochrony prywatności

2020-01-30 zobacz więcej

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej IV edycji konkursu DRZEWO FRANCISZKA 2020!

Celem Programu Drzewo Franciszka 2020 jest podniesienie świadomości ekologicznej polskiej młodzieży w oparciu o idee zapisane w Encyklice Laudato Si.  Organizatorzy zapraszają do udziału zespoły uczniowskie ze szkół podstawowych, liczące do 10 osób (uczniowie z klas 4-8).

2020-01-29 zobacz więcej