www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja

zamow news

Archiwum

Izabela Czerniejewska laureatką Złotych Wachlarzy 2019!

Konkurs Złote Wachlarze ma na celu wyróżnienie osoby oraz instytucji, które w szczególny sposób przyczyniają się do: - stymulowania rozwoju społeczno-gospodarczego poprzez migracje,  - budowania dobrych praktyk w zakresie zarządzania migracjami,  - wspierania integracji migrantów w Polsce.  

2019-12-18 zobacz więcej

Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli geografii

Zapraszamy nauczycieli geografii szkół podstawowych klas IV-VIII i szkół ponadpodstawowych na bezpłatne warsztaty organizowane we współpracy z Wydawnictwem Meridian

2019-12-17 zobacz więcej

Konkurs na recenzje filmu LEGIONY

Producent filmu LEGIONY ogłasza konkurs z nagrodami na recenzję filmu, adresowany do młodzieży. Do udziału w konkursie zaproszeni są uczniowie starszych klas szkół podstawowych i wszystkich klas szkół średnich.  

2019-12-13 zobacz więcej

III Edycji Konkursu „EduPak Polska”

Zapraszamy do udziału w Ekologicznym Konkursie III edycji EduPak Polska, organizowanym przez Friends of Glass i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu. Mamy wiele nowości oraz nagrody wybierane przez samych Laureatów.

2019-12-13 zobacz więcej

Rozpoczęły się zapisy do VII edycji drużynowego konkursu matematyczno-informatycznego KOALA

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych: dla uczniów klas 7 i 8 SP  oraz dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Udział jest bezpłatny. Rozwiązywanie zadań I etapu rozpocznie się 3 stycznia 2020. Regulamin, zadania treningowe i aktualności znajdują się na stronie konkursu. Zapraszamy do udziału,  

2019-12-11 zobacz więcej

XXIV Spotkanie flażoletowe „Śladami Trzech Króli”

11 stycznia 2019r. o godz. 10:30 w Poznańskiej Bazylice Archikatedralnej odbędzie się XXIV spotkanie flażoletowe „Śladami Trzech Króli”. Serdecznie zapraszamy do udziału! Tradycyjnie, każdy uczestnik spotkania otrzyma bezpłatnie specjalnie wydany na tę okazję śpiewnik z kolędami.

2019-12-09 zobacz więcej

Konkurs informatyczny dla uczniów szkół podstawowych AVATAREK

2019-12-06 zobacz więcej