www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

reforma edukacji

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

www.cyfrowalekcja.pl

czas zawodowców

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

materiały dla dyrektora szkoły, placówki

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

Medioteka Języka Niemieckiego

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Archiwum

Organizatorzy kampanii pod hasłem „Życie warte jest rozmowy” ogłaszają Konkurs na scenariusz spotu promującego profilaktykę samobójstw w Polsce.

Główny temat scenariusza ma koncentrować się na motywie wspólnym dla osób będących w kryzysie psychicznym, bez względu na wiek, płeć, miejsce urodzenia czy wykonywany zawód, czyli na samotności i bezradności w obliczu zastanej sytuacji. Puenta spotu ma dawać jednak nadzieję i pokazywać możliwe pozytywne sposoby na wyjście z kryzysu.

2020-02-21 zobacz więcej

IV Ogólnopolski Kongres Oświatowy EDUTEC

2020-02-18 zobacz więcej

„Szkoła jutra-dobre relacje, edukacja językowa, kreatywne metody pracy”

Proponujemy udział w bezpłatnej ogólnopolskiej konferencji naukowej pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego Pana Marka Woźniaka

2020-02-17 zobacz więcej

Szkoła jutra-dobre relacje, edukacja językowa, kreatywne metody pracy

2020-02-17 zobacz więcej

Zapraszamy na konferencje

Wszystkich zainteresowanych nauczycieli zapraszamy na konferencję poświęconą twórczości wybitnego szwedzkiego pisarza. Zaczynamy 7 marca br. o 13.15 na Targach Edukacyjnych. Udział bezpłatny. Wystarczy się zarejestrować.

2020-02-16 zobacz więcej

XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu im. Eugeniusza Piaseckiego pt.: Lekcja wychowania fizycznego realizująca podstawę programową z wykorzystaniem atrakcyjnych form aktywności fizycznej.

Pracownicy Zakładu Dydaktyki Aktywności Fizycznej Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Konkursie.

2020-02-13 zobacz więcej

Zapraszamy na seminarium: Zrób film, spot filmowy – nagraj zmontuj w aplikacji mobilnej

Celem seminarium jest przygotowanie nauczycieli do wsparcia ich uczniów podczas konkursu filmowego UODO. Na zajęciach uczestnicy zmierzą się z konkretnym zadaniem: nagraniem filmu i spotu. Dowiedzą się o podstawach teoretycznych niezbędnych do nagrania takiego materiału jak i wymaganiach sprzętowych. Zapoznają się m.in. z aplikacją do tworzenia i obróbki materiałów wideo, spróbują stworzyć ciekawy kadr oraz usłyszą jak brzmi ich głos na nagraniu.

2020-02-13 zobacz więcej