www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja

zamow news

Archiwum

„Powstanie Wielkopolskie 1918 – 1919 Pamiętamy!”

Zapraszamy nauczycieli i dyrektorów na sesję popularno-naukową  w  rocznicę Powstania Wielkopolskiego „Powstanie Wielkopolskie 1918 – 1919 Pamiętamy!”  Pamięć i Tożsamość  - 7  listopada na godzinę 12.00  

2016-10-31 zobacz więcej

Konkurs Literacki „Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my piszemy”

Ośrodek Doskonalenia w Kaliszu oraz Muzeum Ziemiaństwa Zespół Pałacowo-Parkowy w Dobrzycy zapraszają wszystkich uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół  ponadgimnazjalnych do udziału w Konkursie Literackim „Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my piszemy”. Konkurs związany jest z 90. rocznicą ustanowienia „Mazurka Dąbrowskiego” hymnem Polski

2016-10-19 zobacz więcej

III Andrzejkowy Festiwal Piosenki Światowej

Gimnazjum nr 53 w Poznaniu, po raz trzeci organizuje Andrzejkowy Festiwal  Piosenki Światowej im. Pawła Edmunda Strzeleckiego o Złotego Kangura. W tym roku odbędzie się on dnia 30 listopada. Celem festiwalu jest promocja młodych talentów i rozwijanie wielokulturowości. Uczestnikami przeglądu będą soliści i duety - uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów.

2016-10-18 zobacz więcej

Zapraszamy dyrektorów i nauczycieli na niezwykłe spotkanie pt: „Noc robotów”

Podczas wieczornych odwiedzin w naszym Ośrodku będzie można wziąć udział w  warsztatach przygotowujących do nauki programowania, obejrzeć nowoczesne roboty edukacyjne oraz poznać metody wspierające myślenie algorytmiczne. Będzie to również czas na wymianę doświadczeń i rozmowy o czekających nas wyzwaniach związanych z wdrażaniem nauki programowania w szkołach.

2016-10-17 zobacz więcej

Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce - XXI edycja

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski zaprasza wszystkie szkoły podstawowe i gimnazja z Wielkopolski do udziału w XXI Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce, którego celem jest przybliżenie uczniom dziedzictwa kulturowego Wielkopolski, jej historii, flory, fauny, tradycji, gwary i kultury regionalnej, a poprzez to kształtowanie poczucia własnej tożsamości oraz związku z regionem.

2016-10-17 zobacz więcej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

2016-10-13 zobacz więcej

Noc robotów

2016-10-12 zobacz więcej