www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

reforma edukacji

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

www.cyfrowalekcja.pl

czas zawodowców

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

materiały dla dyrektora szkoły, placówki

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

Medioteka Języka Niemieckiego

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Archiwum

Konkurs Literacki „Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my piszemy”

Ośrodek Doskonalenia w Kaliszu oraz Muzeum Ziemiaństwa Zespół Pałacowo-Parkowy w Dobrzycy zapraszają wszystkich uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół  ponadgimnazjalnych do udziału w Konkursie Literackim „Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my piszemy”. Konkurs związany jest z 90. rocznicą ustanowienia „Mazurka Dąbrowskiego” hymnem Polski

2016-10-19 zobacz więcej

III Andrzejkowy Festiwal Piosenki Światowej

Gimnazjum nr 53 w Poznaniu, po raz trzeci organizuje Andrzejkowy Festiwal  Piosenki Światowej im. Pawła Edmunda Strzeleckiego o Złotego Kangura. W tym roku odbędzie się on dnia 30 listopada. Celem festiwalu jest promocja młodych talentów i rozwijanie wielokulturowości. Uczestnikami przeglądu będą soliści i duety - uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów.

2016-10-18 zobacz więcej

Zapraszamy dyrektorów i nauczycieli na niezwykłe spotkanie pt: „Noc robotów”

Podczas wieczornych odwiedzin w naszym Ośrodku będzie można wziąć udział w  warsztatach przygotowujących do nauki programowania, obejrzeć nowoczesne roboty edukacyjne oraz poznać metody wspierające myślenie algorytmiczne. Będzie to również czas na wymianę doświadczeń i rozmowy o czekających nas wyzwaniach związanych z wdrażaniem nauki programowania w szkołach.

2016-10-17 zobacz więcej

Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce - XXI edycja

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski zaprasza wszystkie szkoły podstawowe i gimnazja z Wielkopolski do udziału w XXI Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce, którego celem jest przybliżenie uczniom dziedzictwa kulturowego Wielkopolski, jej historii, flory, fauny, tradycji, gwary i kultury regionalnej, a poprzez to kształtowanie poczucia własnej tożsamości oraz związku z regionem.

2016-10-17 zobacz więcej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

2016-10-13 zobacz więcej

Noc robotów

2016-10-12 zobacz więcej

Program edukacyjny „Szkoła dziedzictwa. Wielokulturowość”

Centrum Turystyki Kulturowej TRAKT oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu zapraszają nauczycieli i nauczycielki (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna) do udziału w drugiej edycji programu edukacyjnego „Szkoła dziedzictwa. Wielokulturowość”.

2016-10-11 zobacz więcej