www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

reforma edukacji

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

www.cyfrowalekcja.pl

czas zawodowców

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

materiały dla dyrektora szkoły, placówki

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

Medioteka Języka Niemieckiego

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Archiwum

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Konkurs przedmiotowy z wiedzy o społeczeństwie organizowany jest w roku szkolnym 2016/2017 przez CEO na zlecenie Kuratorów Oświaty w województwach kujawsko-pomorskim, dolnośląskim, małopolskim, opolskim, podkarpackim, podlaskim oraz wielkopolskim. Podczas Konkursu uczniowie rozwiązują testy (I, II i III etap), przygotowują projekt (II etap) i zespołowo rozwiązują zadanie analityczno-problemowe (III etap).

2016-09-28 zobacz więcej

S16

2016-09-23 zobacz więcej

Wielokulturowość w Bramie Poznania

Zapraszamy nauczycielki i nauczycieli wszystkich etapów edukacyjnych na spotkanie przybliżające charakter warsztatów edukacyjnych na Trakcje Królewsko-Cesarskim dotyczących szeroko pojętej wielokulturowości.

2016-09-22 zobacz więcej

XIV Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Edukacja XXI wieku

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu zaprasza nauczycieli wszystkich szczebli kształcenia, pracowników instytucji państwowych oraz samorządowych, przedstawicieli nauki, biznesu i administracji na konferencję Edukacja XXI wieku, która odbywa się pod hasłem: Przestrzenie edukacyjnego współdziałania w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego.

2016-09-19 zobacz więcej

Pomóż we wspieraniu edukacji kulturowej w Wielkopolsce!

ODN w Poznaniu zachęca do wypełnienia krótkiej ankiety przygotowanej przez Centrum Praktyk Edukacyjnych (CPE) przy Centrum Kultury Zamek w Poznaniu. Wyniki zostaną przekazane do Narodowego  Centrum Kultury  a wnioski i rekomendacje pozwolą udoskonalić system wsparcia edukacji kulturowej w naszym regionie.

2016-09-16 zobacz więcej

Konkurs „Nasz pomysł na ochronę środowiska” I edycja – ochrona powietrza

Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu zaprasza do udziału w Konkursie „Nasz pomysł na ochronę środowiska” I edycja – ochrona powietrza.

2016-09-16 zobacz więcej

Poczuj chemię szkła

Czy można edukować w zakresie ochrony środowiska poprzez świadomy wybór produktów konsumenckich przy pomocy Napoleona, szklanej butelki i lekcji chemii?  Oczywiście!

2016-09-14 zobacz więcej