www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Archiwum

Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce - XXI edycja

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski zaprasza wszystkie szkoły podstawowe i gimnazja z Wielkopolski do udziału w XXI Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce, którego celem jest przybliżenie uczniom dziedzictwa kulturowego Wielkopolski, jej historii, flory, fauny, tradycji, gwary i kultury regionalnej, a poprzez to kształtowanie poczucia własnej tożsamości oraz związku z regionem.

2016-10-17 zobacz więcej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

2016-10-13 zobacz więcej

Noc robotów

2016-10-12 zobacz więcej

Program edukacyjny „Szkoła dziedzictwa. Wielokulturowość”

Centrum Turystyki Kulturowej TRAKT oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu zapraszają nauczycieli i nauczycielki (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna) do udziału w drugiej edycji programu edukacyjnego „Szkoła dziedzictwa. Wielokulturowość”.

2016-10-11 zobacz więcej

Nowy adres strony www

2016-10-10 zobacz więcej

Olimpiada Statystyczna. Zmierzysz się?

Główny Urząd Statystyczny, Polskie Towarzystwo Statystyczne oraz Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach są organizatorami Olimpiady Statystycznej. Jest to nowy projekt edukacyjny dedykowany uczniom szkół ponadgimnazjalnych, który uruchomiony zostanie w roku szkolnym 2016/2017.

2016-10-06 zobacz więcej

Konkurs „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii” IV edycja

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu zaprasza do udziału w IV edycji Konkursu Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii, który jest adresowany do uczniów klas drugich szkół ponadgimnazjalnych i trzecich klas technikum. Jest to konkurs o charakterze ogólnopolskim  ,  którego celami są: upowszechnianie wśród młodzieży ponadgimnazjalnej wiedzy na temat historii najnowszej Polski, przybliżanie polskiego dziedzictwa historycznego i polskiego dorobku kulturowego.

2016-10-05 zobacz więcej