www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Archiwum

Witaj w Poznaniu - Szkolenie nr 2

Zapraszamy nauczycielki i nauczycieli pracujących z uczniami i uczennicami z doświadczeniem migracji na drugie szkolenie w ramach programu „Witaj w Poznaniu”. Szkolenie odbędzie się 26 marca od godz. 16:00 w Bramie Poznania. Obowiązują zapisy edukacja@bramapoznania.pl

2020-03-09 zobacz więcej

Zapraszamy na kawę z ODN w Poznaniu!

Wielkimi krokami zbliżają się Targi Edukacyjne na MTP. Doskonała okazja do spotkania ze starymi i nowymi znajomymi!  Przyjdźcie do nas!

2020-02-27 zobacz więcej

Organizatorzy kampanii pod hasłem „Życie warte jest rozmowy” ogłaszają Konkurs na scenariusz spotu promującego profilaktykę samobójstw w Polsce.

Główny temat scenariusza ma koncentrować się na motywie wspólnym dla osób będących w kryzysie psychicznym, bez względu na wiek, płeć, miejsce urodzenia czy wykonywany zawód, czyli na samotności i bezradności w obliczu zastanej sytuacji. Puenta spotu ma dawać jednak nadzieję i pokazywać możliwe pozytywne sposoby na wyjście z kryzysu.

2020-02-21 zobacz więcej

IV Ogólnopolski Kongres Oświatowy EDUTEC

2020-02-18 zobacz więcej

„Szkoła jutra-dobre relacje, edukacja językowa, kreatywne metody pracy”

Proponujemy udział w bezpłatnej ogólnopolskiej konferencji naukowej pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego Pana Marka Woźniaka

2020-02-17 zobacz więcej

Szkoła jutra-dobre relacje, edukacja językowa, kreatywne metody pracy

2020-02-17 zobacz więcej

Zapraszamy na konferencje

Wszystkich zainteresowanych nauczycieli zapraszamy na konferencję poświęconą twórczości wybitnego szwedzkiego pisarza. Zaczynamy 7 marca br. o 13.15 na Targach Edukacyjnych. Udział bezpłatny. Wystarczy się zarejestrować.

2020-02-16 zobacz więcej