www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

Miejsca Edukacji Bezpośredniej w Wielkopolsce

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Archiwum

Zaproszenie do konsultacji dotyczących zmian na rzecz edukacji włączającej

Rozpoczęła druga runda spotkań konsultacyjnych w projekcie pn. „Wspieranie podnoszenia jakości edukacji włączającej w Polsce”. Potrwają one do 30 listopada 2020 r. Podczas spotkań i konsultacji będzie omawiany drugi projekt założeń zmian legislacyjnych, które są ukierunkowane na podniesienie jakości kształcenia wszystkich dzieci i uczniów z uwzględnieniem zróżnicowania ich potrzeb rozwojowych i edukacyjnych.

2020-11-03 zobacz więcej

JĘZYKI ODNOWA - seminarium naukowe: Efektywne nauczanie języków obcych online

Seminarium zostało zaplanowane w zastępstwie corocznej konferencji dla nauczycieli języków obcych, którą Wydział Anglistyki UAM organizuje we współpracy z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu. Seminarium zostało zaplanowane w zastępstwie corocznej konferencji dla nauczycieli języków obcych, którą Wydział Anglistyki UAM organizuje we współpracy z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu.

2020-10-23 zobacz więcej

Z przyjemnością informujemy, że nasz Ośrodek został Laureatem Plebiscytu ORŁY Kształcenia.

Dziękujemy za Państwa głosy i za to, że jesteście z nami!  Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach!  Ranking został sporządzony na podstawie ocen w najpopularniejszych serwisach z opiniami.

2020-10-21 zobacz więcej

Rozporządzenie dotyczące zmian w funkcjonowaniu szkół od 19 października 2020

Informujemy, że Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zostało podpisane.

2020-10-19 zobacz więcej

[Nie] pamięć miejsc pamięci

2020-10-19 zobacz więcej

Narodowe Czytanie „ODN i Przyjaciele”

Dzisiaj otrzymaliśmy podziękowania od Pary Prezydenckiej za udział w Narodowym Czytaniu „Balladyny” Juliusza Słowackiego.

2020-10-19 zobacz więcej

Dzień Edukacji Narodowej 2020

2020-10-13 zobacz więcej