www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

Miejsca Edukacji Bezpośredniej w Wielkopolsce

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Archiwum

Wielokulturowość w Bramie Poznania

Zapraszamy nauczycielki i nauczycieli wszystkich etapów edukacyjnych na spotkanie przybliżające charakter warsztatów edukacyjnych na Trakcje Królewsko-Cesarskim dotyczących szeroko pojętej wielokulturowości.

2016-09-22 zobacz więcej

XIV Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Edukacja XXI wieku

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu zaprasza nauczycieli wszystkich szczebli kształcenia, pracowników instytucji państwowych oraz samorządowych, przedstawicieli nauki, biznesu i administracji na konferencję Edukacja XXI wieku, która odbywa się pod hasłem: Przestrzenie edukacyjnego współdziałania w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego.

2016-09-19 zobacz więcej

Pomóż we wspieraniu edukacji kulturowej w Wielkopolsce!

ODN w Poznaniu zachęca do wypełnienia krótkiej ankiety przygotowanej przez Centrum Praktyk Edukacyjnych (CPE) przy Centrum Kultury Zamek w Poznaniu. Wyniki zostaną przekazane do Narodowego  Centrum Kultury  a wnioski i rekomendacje pozwolą udoskonalić system wsparcia edukacji kulturowej w naszym regionie.

2016-09-16 zobacz więcej

Konkurs „Nasz pomysł na ochronę środowiska” I edycja – ochrona powietrza

Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu zaprasza do udziału w Konkursie „Nasz pomysł na ochronę środowiska” I edycja – ochrona powietrza.

2016-09-16 zobacz więcej

Poczuj chemię szkła

Czy można edukować w zakresie ochrony środowiska poprzez świadomy wybór produktów konsumenckich przy pomocy Napoleona, szklanej butelki i lekcji chemii?  Oczywiście!

2016-09-14 zobacz więcej

Wygraj sukces własnej szkoły

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół i placówek, zgodnie z harmonogramem kontynuujemy realizację spotkań w powiatach w ramach programu Wygraj Sukces Własnej Szkoły. Nowe osoby mogą dołączyć do grup, szczegółowy terminarz i tematyka spotkań znajdują się na stronie Ośrodka. Zapraszamy do udziału.

2016-08-31 zobacz więcej

Oferta 2016-2017

2016-08-30 zobacz więcej