www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja

zamow news

Archiwum

Narodowe Czytanie „ODN i Przyjaciele” odbyło się 7 września br. w Bramie Poznania ICHOT

Teksty wybranych nowel przeczytali nasi goście, a wśród nich uczniowie, nauczyciele i dyrektorzy wyróżnionych i nagrodzonych szkół w Konkursach o tytuł „Wielkopolski Nauczyciel Roku" i „Wielkopolska Szkoła Roku" oraz goście z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego i Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

2019-09-10 zobacz więcej

Narodowe Czytanie 2019

2019-09-09 zobacz więcej

I Wielkopolski Konkurs Świadomego Obywatelstwa #glosujedecyduje

Celem Konkursu jest między innymi popularyzacja idei aktywnego i świadomego uczestnictwa w życiu publicznym oraz uświadomienie wagi udziału w życiu publicznym każdego obywatela.   Termin składania prac konkursowych został przedłużony do 23 września. Tym samym ogłoszenie listy finalistów nastąpi 27 września. Data finału pozostaje bez zmian 4 października.    

2019-09-09 zobacz więcej

Wyjątkowa konferencja - Tajemnica Tenisa Stołowego Dźwiękowego

Tajemnica tej dyscypliny polega na możliwości skorzystania z niej przez wszystkich, osoby z niepełnosprawnościami narządu wzroku mogą zagrać z osobami sprawnymi. Konferencja odbędzie się w Auli Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, z wykorzystaniem sprzętu audio-optycznego.

2019-09-05 zobacz więcej

Konkurs Recytatorski #Pan Tadeusz

Zachęcamy do udziału w konkursie organizowanym przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu.

2019-09-04 zobacz więcej

EUROPEJSKIE DNI DZIEDZICTWA 2019 „Palatium na celowniku archeologa”

Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa zaprasza grupy szkolne do udziału w niezwykłej lekcji „Palatium na celowniku archeologa”, która prowadzona będzie na terenie wykopalisk „Ekspedycja Palatium. Gniezno 2019” na Wzgórzu Lecha. Zajęcia są bezpłatne i odbywać się będą od 9 do 12 września 2019 r. Obowiązują zapisy.

2019-08-30 zobacz więcej

Szkolenie „Design thinking w edukacji – praktyczne narzędzia do pracy z uczniami”

Fundacja „Szkoła z klasą” organizuje 25 września 2019 r. w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu bezpłatne szkolenie dla nauczycieli pt. Design thinking w edukacji - praktyczne narzędzia do pracy z uczniami. Szczegółowe informacje i formularz zgłoszenia znajdują się na stronie fundacji

2019-08-21 zobacz więcej