www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

reforma edukacji

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

www.cyfrowalekcja.pl

czas zawodowców

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

materiały dla dyrektora szkoły, placówki

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

Medioteka Języka Niemieckiego

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Archiwum

Zapraszamy na Kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej

Kurs daje możliwość wzięcia udziału w konkursie na stanowisko dyrektora. Planowane terminy zjazdów oraz rejestracja na kurs kwalifikacyjny znajdują się na stronie kursu

2019-12-16 zobacz więcej

Konkurs na recenzje filmu LEGIONY

Producent filmu LEGIONY ogłasza konkurs z nagrodami na recenzję filmu, adresowany do młodzieży. Do udziału w konkursie zaproszeni są uczniowie starszych klas szkół podstawowych i wszystkich klas szkół średnich.  

2019-12-13 zobacz więcej

III Edycji Konkursu „EduPak Polska”

Zapraszamy do udziału w Ekologicznym Konkursie III edycji EduPak Polska, organizowanym przez Friends of Glass i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu. Mamy wiele nowości oraz nagrody wybierane przez samych Laureatów.

2019-12-13 zobacz więcej

Rozpoczęły się zapisy do VII edycji drużynowego konkursu matematyczno-informatycznego KOALA

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych: dla uczniów klas 7 i 8 SP  oraz dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Udział jest bezpłatny. Rozwiązywanie zadań I etapu rozpocznie się 3 stycznia 2020. Regulamin, zadania treningowe i aktualności znajdują się na stronie konkursu. Zapraszamy do udziału,  

2019-12-11 zobacz więcej

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych

Szanowni Poloniści Szkół Podstawowych,z uwagi na spóźniony termin ogłoszenia Olimpiady Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych Komitet Główny Olimpiady w porozumieniu z MEN organizuje II turę kwalifikacji szkolnych. Pozwala ona na udział tym szkołom, które nie zdążyły przeprowadzić zawodów szkolnych w listopadzie 2019. W związku z powyższym przesunięty został na 25 stycznia termin pisemnych eliminacji okręgowych dla wszystkich uczestników.  

2019-12-10 zobacz więcej

XXIV Spotkanie flażoletowe „Śladami Trzech Króli”

11 stycznia 2019r. o godz. 10:30 w Poznańskiej Bazylice Archikatedralnej odbędzie się XXIV spotkanie flażoletowe „Śladami Trzech Króli”. Serdecznie zapraszamy do udziału! Tradycyjnie, każdy uczestnik spotkania otrzyma bezpłatnie specjalnie wydany na tę okazję śpiewnik z kolędami.

2019-12-09 zobacz więcej

Konkurs informatyczny dla uczniów szkół podstawowych AVATAREK

2019-12-06 zobacz więcej