www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

Miejsca Edukacji Bezpośredniej w Wielkopolsce

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Archiwum

Stypendia naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Zachęcamy do składania wniosków o przyznanie stypendiów naukowych Marszałka Województwa Wielkopolskiego w kategorii uczeń oraz w kategorii student.

2020-10-12 zobacz więcej

Już 11 października Międzynarodowy Dzień Dziewcząt!

  W tym roku Międzynarodowy Dzień Dziewcząt, ustanowiony przez zgromadzenie Ogólne ONZ w 2011 roku, odbywa się pod hasłem „Mój głos, nasza równa przyszłość”. Posłuchajmy głosu dziewcząt!

2020-10-09 zobacz więcej

Polski Komitet Normalizacyjny zaprasza 14 października br. o godzinie 11.00 na webinar „Normalizacja w szkole”

Polski Komitet Normalizacyjny w swojej działalności już od wielu lat uwzględnia cele i potrzeby związane z polityką edukacyjną. Propagowanie wśród młodego pokolenia przekonania o roli norm technicznych i normalizacji w życiu codziennym, a także zachęcenie nauczycieli do wprowadzenia tematyki normalizacyjnej do zajęć lekcyjnych stanowi podstawę do skutecznego łączenia świata edukacji ze światem normalizacji.

2020-10-09 zobacz więcej

Weź udział w Akademii Cyfrowego Edukatora Microsoft

We wrześniu 2020 r. ruszyła Akademia Cyfrowego Edukatora (ACE), program stworzony przy współpracy Microsoft i Edunews.pl, podczas którego nauczyciele, dyrektorzy szkół i szkolni administratorzy IT będą mieli możliwość poszerzyć swoje kompetencje związane z cyfrową edukacją.

2020-09-30 zobacz więcej

Konkurs Recytatorski #Pan Tadeusz

Celem konkursu jest promocja dziedzictwa kulturowego, jakim jest epopeja Adama Mickiewicza, jak również kształtowanie kultury żywego słowa, kształtowanie umiejętności retorycznych niezbędnych w wystąpieniach publicznych, rozwijanie kompetencji czytelniczych uczniów szkół ponadpodstawowych.

2020-09-25 zobacz więcej

Profesjonalne kursy z programowania od podstaw w języku Python i C ++

Zapraszamy na 30 godzinne szkolenia z programowania w języku Pytfon lub w C++. Kurs w sposób bezstresowy pozwoli zdobyć nauczycielom kompetencje niezbędne do prowadzenia zajęć z programowania w szkole podstawowej i ponadpodstawowej.

2020-09-24 zobacz więcej

Konkurs „Będę Biznesmenem – BeBi”

W związku z pandemią COVID-19 i odwołaniem stacjonarnych konkursów zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w nowej formule konkursu „Będę Biznesmenem Be-Bi”. Na prace konkursowe czekamy do dnia 4.12.2020. Szczegóły w załączonym regulaminie. Zachęcamy do udziału w konkursie uczniów szkół ponadpodstawowych województwa wielkopolskiego!!!

2020-09-21 zobacz więcej