www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Archiwum

XXIV Spotkanie flażoletowe „Śladami Trzech Króli”

11 stycznia 2019r. o godz. 10:30 w Poznańskiej Bazylice Archikatedralnej odbędzie się XXIV spotkanie flażoletowe „Śladami Trzech Króli”. Serdecznie zapraszamy do udziału! Tradycyjnie, każdy uczestnik spotkania otrzyma bezpłatnie specjalnie wydany na tę okazję śpiewnik z kolędami.

2019-12-09 zobacz więcej

Konkurs informatyczny dla uczniów szkół podstawowych AVATAREK

2019-12-06 zobacz więcej

Pakiet powitalny dla uczniów z doświadczeniem migracji w Twojej szkole - warsztat

Zapraszamy na warsztat poświęcony przygotowaniu pakietu powitalnego dla uczniów z doświadczeniem migracji w Twojej szkole. Pakiet powitalny to pomysł na to, żeby na kilku stronach znalazły się wszystkie najważniejsze informacje dla nowego ucznia (i jego rodzica), którzy przybyli z innego kraju. Uczestnicy otrzymają szablon, na jego podstawie będą mogli przygotować pakiet dla swojej szkoły.

2019-12-02 zobacz więcej

Matematyczny Kalendarz Adwentowy

Na początku grudnia ruszyła trzecia edycja Matematycznego kalendarza adwentowego. Jest to konkurs matematyczny skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych. Inicjatorem i organizatorem konkursu, jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego – Departament Edukacji i Nauki oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu. Patronat nad Konkursem sprawuje Oddział Poznański Polskiego Towarzystwa Matematycznego.

2019-11-26 zobacz więcej

Nowowiejski 100 lat w Poznaniu

Z okazji przypadającej w tym roku 100. rocznicy osiedlenia się Feliksa Nowowiejskiego w Poznaniu oraz 90. rocznicy powstania słynnego Salonu Muzycznego w „Willi wśród róż”, a także 90. rocznicy PeWuKi i Wszechsłowiańskiego Zjazdu Śpiewaczego, Towarzystwo im. Feliksa Nowowiejskiego wraz z Władzami Miasta Poznania i Województwa Wielkopolskiego oraz licznym gronem Partnerów zaprasza na szereg wydarzeń.

2019-11-18 zobacz więcej

Dzień Niepodległości 11.11.2019

2019-11-08 zobacz więcej

KONFERENCJA "SZKOŁA XXI WIEKU – WYZWANIA PRZED NAUCZYCIELEM I UCZNIEM"

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiej konferencji dla nauczycieli „Szkoła XXI wieku. Wyzwania przed nauczycielem i uczniem”. Tegoroczne spotkanie odbędzie się pod hasłem Szkoła w środowisku międzynarodowym – relacje, kontakty i wyzwania, w piątek, 22 listopada br., na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu (ul. Uniwersytetu Poznańskiego 5, Poznań).

2019-11-08 zobacz więcej