www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja

zamow news

Archiwum

XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu im. Eugeniusza Piaseckiego pt.: Lekcja wychowania fizycznego realizująca podstawę programową z wykorzystaniem atrakcyjnych form aktywności fizycznej.

Pracownicy Zakładu Dydaktyki Aktywności Fizycznej Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu chcieliby zaprosić wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Konkursie.

2019-03-27 zobacz więcej

Uwaga na fałszywe strony do składania e-PIT-ów

Resort Finansów ostrzega przed fałszywymi stronami do składania e-PIT-ów.  

2019-03-27 zobacz więcej

Tu Powstała Polska – Szlak Piastowski. Zacznijmy od początku

V edycja ogólnopolskiego konkursu jest adresowana do dzieci z klas V – VII szkół podstawowych.  Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu i nagraniu reportażu filmowego o historii i nowym przebiegu Szlaku Piastowskiego. Zgłoszenia można przesyłać do 30 kwietnia br.

2019-03-27 zobacz więcej

XI edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z finału, który odbył się 23 marca br. na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu.  

2019-03-25 zobacz więcej

Projekty edukacyjne Multikina

Multikino proponuje niezwykle interesujące projekty edukacyjne.  Polegają one na zbudowaniu wokół starannie wybranego filmu ciekawej propozycji dydaktycznej. W jej skład wchodzą: lekcja filmowa w kinie, projekcja filmu, materiały dla nauczycieli  i spotkania z ekspertami, mającymi związek z tematem wiodącym projektu.

2019-03-21 zobacz więcej

Finał XI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim

23 marca 2019, na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM Poznań ul. Umultowska 87 odbędzie się finał Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim. Rejestracja: nauczyciel potwierdza obecność uczniów

2019-03-20 zobacz więcej

Edukacja o Zagładzie - szkolenia dla nauczycieli w USA

Ambasada USA oraz Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zapraszają nauczycieli do ubiegania się o udział w szkoleniach w USA dotyczącym edukacji o Zagładzie.

2019-03-19 zobacz więcej