www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

Miejsca Edukacji Bezpośredniej w Wielkopolsce

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Archiwum

Fundacja GPW rozpoczęła realizację nowego, bezpłatnego projektu edukacyjnego dla nauczycieli – „Niebanalnie o giełdzie”

Szkolenie „Niebanalnie o giełdzie” w Poznaniu odbędzie się 15 lutego na Uniwersytecie Ekonomicznym. Adresatami projektu są nauczyciele przedmiotów zawierających treści ekonomiczne (w szczególności: Podstawy przedsiębiorczości, Wiedza o społeczeństwie, Matematyka, Geografia, Historia) nauczający w klasach 7-8 szkoły podstawowej oraz w szkołach ponadpodstawowych.  

2020-01-30 zobacz więcej

Zapraszamy do udziału w konferencji popularno-naukowej „LEPSZA EDUKACJA”

W imieniu organizatorów: Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 6 we Wrześni wraz z Urzędem Miasta i Gminy we Wrześni oraz Starostwem Powiatowym we Wrześni zapraszamy do udziału w konferencji popularno-naukowej „LEPSZA EDUKACJA”

2020-01-30 zobacz więcej

Program Edukacyjny „Twoje dane - Twoja sprawa”: - „W poszukiwaniu naszej prywatności

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych biorących udział w X edycji Programu „Twoje dane Twoja sprawa”. Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do głębszego zainteresowania się problematyką ochrony prywatności

2020-01-30 zobacz więcej

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej IV edycji konkursu DRZEWO FRANCISZKA 2020!

Celem Programu Drzewo Franciszka 2020 jest podniesienie świadomości ekologicznej polskiej młodzieży w oparciu o idee zapisane w Encyklice Laudato Si.  Organizatorzy zapraszają do udziału zespoły uczniowskie ze szkół podstawowych, liczące do 10 osób (uczniowie z klas 4-8).

2020-01-29 zobacz więcej

Dbajmy o swoje dane osobowe

2020-01-27 zobacz więcej

„Alice envisions the future”! To 2-dniowy hackathon dla uczennic ze szkół ponadpodstawowych

Zapraszamy na dwudniowy hackathon, podczas którego uczennice szkół ponadpodstawowych będą miały okazję zmierzyć się z wyzwaniami współczesnego świata, wykorzystując do tego rozwiązania AI i zachowując zasady zrównoważonego rozwoju. To także świetna okazja do poznania inspirujących kobiet ze świata technologii. Polska edycja wydarzenia odbędzie się już 5-6 marca w Warszawie. Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń przez uczennice szkół ponadpodstawowych (licea, technika, szkoły branżowe) do 15 lutego – czekamy na propozycje rozwiązań problemów środowiska.  

2020-01-27 zobacz więcej

Konkurs „Sztafeta pamięci. Losy mojej rodziny w czasie II wojny światowej”

Oddział poznański IPN zaprasza do udziału w IV edycji konkursu. Laureaci mają możliwość uczestniczenia w obchodach 75. rocznicy wyzwolenia obozu KL Mauthausen-Gusen podczas wyjazdu pamięci do Austrii pod hasłem „Polacy w KL Mauthausen-Gusen”. Celem konkursu o symbolicznym tytule „Sztafeta pamięci” jest zachęcenie do rodzinnych dyskusji o historii II wojny światowej i o wplecionych w nią losach przodków. Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Prosimy o przygotowanie prac pisemnych.

2020-01-16 zobacz więcej