www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja
baner_prawy

Archiwum

Zapraszamy do udziału w konkursach Wielkopolski Nauczyciel Roku i Wielkopolska Szkoła Roku

Departament Edukacji i Nauki informuje o organizowanych konkursach o tytuł Wielkopolska Szkoła Roku oraz Wielkopolski Nauczyciel Roku. Informujemy, że termin składania zgłoszeń kandydatów do Konkursu o tytuły Wielkopolska Szkoła Roku i Wielkopolski Nauczyciel Roku został przesunięty na 21 lipca 2017 roku.

2017-06-29 zobacz więcej

Warsztaty artystyczne w ODN!

Zapraszamy do udziału w warsztatach artystycznych, które odbędą się 17 lipca br.!  Proponujemy miłe spotkanie, spędzone w niezwykle twórczy sposób.

2017-06-29 zobacz więcej

Granty Wielkopolskiego Kuratora Oświaty

Granty Wielkopolskiego Kuratora Oświaty realizowane są w całym województwie wielkopolskim przez ODN w Poznaniu, CDN w Pile, Lesznie i Koninie.

2017-06-22 zobacz więcej

Jednorazowe stypendia naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Zachęcamy  uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów szkół wyższych do udziału w kolejnej edycji programu stypendialnego!  Samorząd Województwa Wielkopolskiego od 2007 roku przyznaje jednorazowe stypendia naukowe za szczególne osiągnięcia związane z edukacją.Kandydat do stypendium musi być mieszkańcem województwa wielkopolskiego.

2017-05-23 zobacz więcej

Konferencja

Zapraszamy dyrektorów i nauczycieli na konferencję  promującą poradnik prewencyjny pt. „Narkotyki i dopalacze - zło, które wciąga młodzież”.  Uczestnicy konferencji otrzymają opracowany przez specjalistów poradnik. Zachęcamy do udziału - liczba miejsc ograniczona!

2017-05-15 zobacz więcej

Zapraszamy do współpracy!

Dyrektor Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu zaprasza wykładowców, ekspertów, trenerów do współpracy w organizacji i realizacji form doskonalenia zawodowego dla nauczycieli, dyrektorów szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2017/2018.

2017-05-15 zobacz więcej

Projekt

Wydział Prewencji KWP w Poznaniu zaprosił do współpracy przedstawicieli wielu podmiotów zaangażowanych w pracę z młodzieżą, między innymi ekspertów z ODN w Poznaniu. Inicjatywa ma na celu prowadzenie szerokiej diagnozy zagrożeń i podejmowanie w tym zakresie wyprzedzających działań informacyjnych, szkoleniowych i profilaktycznych.

2017-05-14 zobacz więcej