www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja

zamow news

Deklaracja dostępności

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu ul. Górecka 1 Poznań

Dostępność architektoniczna

Do budynku prowadzą 2 wejścia od ul. Góreckiej. Oba wejścia są z poziomu ulicy.  Możliwy jest wjazd zarówno wózkiem jak i wejście w towarzystwie psa przewodnika.

Przed budynkiem i na parterze znajduje się na tablicy informacyjnej informacja o usytuowaniu Ośrodka w budynku.

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli usytuowany jest na II piętrze budynku. Z parteru można przedostać się do Ośrodka  windą lub wejść klatką schodową.

Cała powierzchnia Ośrodka jest na jednym poziomie bez barier architektonicznych i umożliwia poruszanie się na wózku. Toaleta dla osób niepełnosprawnych znajduje się na każdym piętrze budynku także na II piętrze  i jest oznaczona  informacją zewnętrzną.

Recepcja Ośrodka znajduje się na wprost wejścia, a obsługa recepcji udziela wszelkich niezbędnych informacji.

Dostępność informacyjno-komunikacyjna

W przypadku zgłoszenia potrzeby komunikacji  w języku migowym Ośrodek zapewni nieodpłatnie możliwość skorzystania z tłumacza.

W Ośrodku  nie ma pętli indukcyjnej.

W Ośrodku  nie ma oznaczeń w alfabecie brajla ani oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabowidzących.

Nad recepcją znajduje się podświetlany ekran informujący o realizowanych zajęciach i wyznaczonych salach. Sale zajęciowe oznaczone są w sposób widoczny powiększonym drukiem na prostopadłych  do ściany tabliczkach.

Ośrodek zapewnia na wniosek osoby ze szczególnymi potrzebami komunikację z Ośrodkiem w formie określonej we wniosku.

Dostępność cyfrowa

Ośrodek prowadzi rozeznanie cenowe w sprawie kosztów dostosowania  strony internetowej  zgodnie z Ustawą z dnia 4 kwietnia 2019r. Dz. U. 2019 poz. 848.