www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja
baner_prawy

Centrum Edukacji Heweliusz już działa! « powrót

Ruszyły zapisy na zajęcia organizowane przez Centrum Edukacji Heweliusz. Kursy z zakresu przedsiębiorczości, biotechnologii, czy informatyki kierowane są do młodzieży szkolnej w wieku 11-16 lat.

Rozważania nad przyszłością pokazują, że jedną z najbardziej cenionych cech charakteru w najbliższych latach będzie przedsiębiorczość. Wśród zawodów przyszłości wymieniane są z kolei obszary związane z badaniami naukowymi, finansami, programowaniem czy inżynierią komputerową. Strategiczne wydaje się zatem wyposażenie dorastających pokoleń dzieci i młodzieży w wiedzę specjalistyczną oraz przygotowanie ich do praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy i doświadczeń w codziennym życiu. Odpowiedzią na zmieniające się trendy na rynku jest oferta Centrum Edukacji Heweliusz.
Centrum powstało po to aby badać predyspozycje zawodowe oraz rozwijać talenty dzieci i młodzieży w kierunku przyszłej kariery zawodowej. W jego ramach prowadzone są kursy tematyczne w obszarze nauk ścisłych:

  • matematycznych,
  • informatycznych,
  • przedsiębiorczości,
  • biotechnologii,
  • architektury.

kierowane do młodzieży w wieku 11 – 16 lat. W realizację przedsięwzięcia włączeni zostali nauczyciele posiadający wysokie kompetencje i specjalizacje w poszczególnych obszarach tematycznych oraz przedstawiciele przedsiębiorstw posiadający cenne doświadczenia praktyczne. 

Rekrutacja trwa. Najbliższy kurs rozpocznie się 21/22 kwietnia 2015r.  Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.heweliusz.eu