www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja
baner_prawy

XIX Targi Edukacyjne

Tegoroczne poznańskie XIX Targi Edukacyjne upłynęły pod hasłem „Edukacja to podróż”. Na tę intensywną wyprawę po około 250 stanowiskach wystawienniczych placówek edukacyjnych (szkół, uczelni z kraju i z zagranicy, ośrodków doskonalenia nauczycieli) wyruszyło w czasie trzech minionych dni (20.03-22.03 br.) około 33 tysięcy osób.

W spotkaniach targowych – konferencjach, seminariach, warsztatach, panelach dyskusyjnych, prezentacjach Kina Mądrych Filmów, przygotowanych przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu wzięło udział prawie 3 500 tysiąca osób.

Targi Edukacyjne jak zawsze okazały się przestrzenią pozyskiwania informacji przez uczniów i ich rodziców na temat możliwości dalszej edukacji. Można było porozmawiać o ofercie szkół z nauczycielami i starszymi kolegami; skorzystać z konsultacji na stoisku poradni psychologiczno-pedagogicznej; zasięgnąć informacji oświatowej u przedstawicieli Kuratorium Oświaty; poznać ofertę edukacyjną Muzeum Narodowego oraz Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu.

Dużo emocji budziły występy artystyczne przedszkolaków i uczniów. Na scenie prezentowali swoje talenty wokalne i taneczne przy gromkich brawach publiczności i duchowym wsparciu koleżanek i kolegów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także Targi Książki oraz Salon Wyposażenia Szkół i Przedszkoli.

„Edukacja to podróż”, która nigdy się nie kończy. Dlatego już teraz serdecznie zapraszamy Państwa na jubileuszowe XX Targi, które odbędą się w przyszłym roku w terminie od 18.03 do 20.03.2016 r.